Kęstutis Kvainauskas
Share >

Kęstutis Kvainauskas

Partneris, advokatas

Praktikos sritys

Gyvenimo aprašymas

Kęstutis Kvainauskas yra kontoros partneris, turintis beveik 15 metų advokato praktikos patirtį. Jis yra Lietuvos advokatūros narys, registruotas lobistas ir Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras.

Prieš pradėdamas advokato praktiką Kęstutis dirbo UAB VB „Vilfima“ ir AB „SEB Bankas“, turėjo finansų maklerio kvalifikacinį sertifikatą. Per šį darbo finansų institucijose laikotarpį Kęstutis dalyvavo platinant pirmąją Lietuvoje korporatyvinių obligacijų emisiją, organizuojant pirmąją Lietuvos bendrovės depozitoriumo pakvitavimų emisiją, atstovavo AB „Vilniaus bankas“ įsigyjant AB „Bankas Hermis“, SEB įsigyjant AB „Vilniaus bankas“, „Cargill“ įsigyjant AB „Lifosa“ bei „Carlsberg“ įsigyjant AB „Švyturys“.

Kęstučio Kvainausko patirtis vertybinių popierių, finansų ir mokesčių srityje apima pirmojo Lietuvoje modernaus investicinio indekso fondo ir pirmojo Lietuvoje registruoto specializuoto JAV akcijų investicinio fondo sukūrimą. Kęstutis ilgą laiką buvo šiuos fondus valdančios įmonės valdybos narys. Šiuo metu advokatas konsultuoja tarptautines bendroves ir Lietuvos įmones verslo steigimo, finansavimo, vertybinių popierių išleidimo, reguliavimo ir mokesčių klausimais, atstovauja mokestiniuose ginčuose. Jo patirtis reguliavimo ir teisės aktų projektų rengimo srityje apima ir lobistinę veiklą – Kęstutis yra registruotas lobistas.

Kontoros partneris teikia konsultacijas visais nekilnojamojo turto sandorių, projektavimo ir statybos, nelegalių statybų taip pat nekilnojamojo turto vystymo, aplinkos apsaugos ir statybų reguliavimo klausimais. Jis taip pat atstovauja nekilnojamojo turto vystymo, statybos, projektavimo bendrovėms ir nekilnojamojo turto projektų finansuotojams, nuomininkams ir nuomotojams derybose bei visų instancijų teismuose, įskaitant ir nelegalių statybų įteisinimo teisminius bylas.
Advokatas turi didelę patirtį teisminių bylų nagrinėjime, kurią įgijo atstovaudamas klientus baudžiamosiose, civilinėse, bankroto ir restruktūrizavimo, administracinėse, mokesčių ir kitose bylose teisme.

Kęstutis Kvainauskas taip pat atstovauja nukentėjusiuosius, civilinius ieškovus ir gina įtariamuosius (kaltinamuosius) ikiteisminiame tyrime bei teisme ūkinėse-komercinėse baudžiamosiose bylose.

Kęstutis Kvainauskas taip pat turi akademinės patirtis – jis skaitė pinigų ir vertybinių popierių teisės paskaitų kursą Mykolo Romerio universitete.

Išsilavinimas

 • 1995 – 1999 m.
  Teisės magistras
  Vilniaus Universitetas, Teisės fakultetas
 • Vadybos magistras
  Vilniaus Gedimino technikos Universitetas, Verslo vadybos fakultetas

Kalbos

 • lietuvių
 • anglų
 • rusų

Susisiekite su mumis:

Partner, Attorney at Law in Lithuania
Kęstutis Kvainauskas
Partneris, advokatas
Tel.: +370 5 212 40 84

Komanda: