Ecovis Lietuva
© mysteria1981 - AdobeStock
Share >

Ecovis Lietuva

ECOVIS yra viena iš pirmaujančių konsultacinių įmonių grupių pasaulyje

„ECOVIS ProventusLaw“ priklauso tarptautinei ECOVIS grupei, vienijančiai beveik 9000 patyrusių teisininkų, mokesčių ir verslo konsultantų iš daugiau nei 80 pasaulio šalių. Esame vienos didžiausių pasaulyje tarptautinės verslo teisės patarėjų grupės narys.

Kuo mes kitokie?

Sąžiningai vertiname Jūsų verslo rizikas
Kiekvienas teisinis sprendimas, nesvarbu, koks nereikšmingas jis Jums gali atrodyti – turi savas rizikas. Mūsų tikslas – parodyti galimus sprendimus ir juos lydinčias rizikas, tam kad galėtumėte priimti pagrįstus verslo sprendimus.

Siūlomas žaidimo planas – tik Jums
Mūsų siūlomi sprendimai ir teisinių rizikų valdymo strategijos – unikalios. Jos skirtos tik Jums ir tik tai lygai, kurioje žaidžiate. Jei matome, kad šiame kėlinyje geriau pralaimėti siekiant pergalės didžiajame žaidime – atvirai Jums tai pasakysime.

Jūsų laimėjimas mums – asmeninė ambicija
Ginče nėra antros vietos laimėtojo, todėl sutelkiame visą savo energiją ryžtingai siekiant tikslo, jei tai Jūsų pasirinktas kelias. Kiekviena kova teismo salėje ar dvikova su konkurentais atstovaujant Jus – tampa kiekvieno iš mūsų asmenine ambicija.

Mąstome kompleksiškai
Mes turime profesinės patirties, išmanome verslo sektorių specifiką, todėl gebame įžvelgti giliau. Vietos situacijos išmanymas ir unikali tarptautinės ECOVIS bendruomenės ekspertų patirtis leidžia pasiūlyti Jums kompleksinius problemos sprendimus.

Ekspertinės sritys verslo sektoriuose
Žinome, kad mūsų sukuriama vertė teikiant pilną spektrą teisinių paslaugų 6-iuose verslo sektoriuose – išskirtinė. Finansinių paslaugų, rinkodaros ir komunikacijos, IT ir telekomunikacijų, duomenų apsaugos, nekilnojamojo turto, lošimų ir internetinių žaidimų sektoriuose esame sukaupę ilgametę patirtį, tačiau mūsų kompetencija pasitiki ir kitų industrijų lyderiai, kuriems galime pasiūlyti visas aktualias verslo teisės paslaugas.

Daugiau informacijos: