Duomenų apsauga
Share >

Duomenų apsauga

Kontoros advokatai taip pat turi sukaupę didelę patirtį sprendžiant intelektinės nuosavybės ir duomenų apsaugos ginčus teisme, tiriant ir nagrinėjant duomenų apsaugos pažeidimo incidentus.

ECOVIS ProventusLaw klientai vertina šios ekspertizės naudą, kurią praplečia sektorių išmanymas. Dažniausiai kontoros teisininkai sulaukia klausimų iš IT ir telekomunikacijų bei finansinių paslaugų sektoriuose veikiančių įmonių dėl paslaugų ir produktų vystymo, programinės įrangos įsigijimo, veiklos licencijavimo, intelektinės nuosavybės apsaugos, duomenų tvarkymo ir apsaugos.

Šioje srityje mes dirbame tiek su pripažintais rinkos lyderiais, tiek su vidutinėmis ir smulkiomis įmonėmis. Kontoros teisininkai yra konsultavę strategiškai svarbiuose ir išskirtiniuose telekomunikacijų rinkai procesuose, kaip pavyzdžiui, numerio perkėlimo procesai ar radijo dažnių konkursai ar aukcionai, taip pat atstovavę IT bendrovę ginant kliento interesus dėl IT programos kodo nukopijavimo, ginant kliento interesus baudžiamojoje byloje, kuomet buvo įsilaužta į jo informacinę sistemą.